EN

В Министерския съвет ще се проведе среща по проблема с безводието

26.06.2026

Проблемът с безводието, водопроводите и напоителните системи ще бъде обсъден на работна среща в петък, 26 юни, в Министерския съвет от 14 часа. В срещата ще участват министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков, както и представители на ресорните ведомства.